Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászkellékesben ki tudják...

Fodrászkellékesben ki tudják keverni azt a színt, amivel eddig festettem a hajam? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Már nem forgalmazzák azt a festéket, amivel eddig festettem a hajam (Syoss vibrant 4-22 skarlátvörös). Nagyon tetszik ez a szín, szeretném, ha továbbra is ilyen lenne, viszont nem találtam ugyan ilyen árnyalatút, meg valószínűleg ha bele is futnék valamilyen márkánál, az nem ugyan olyan lenne.. tarka meg nem szeretnék lenni, és tényleg szeretném, ha ugyan ilyen lenne. Van valamilyen lehetőség arra, hogy ugyan azt a színt elérjem? Ki tudják keverni? Ha valakinek van tippje, ötlete helyre stb. Budapesten, kérem ossza meg velem. Köszönöm!

2019. ápr. 23. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Fodrászkellékben csak kész termékeket forgalmaznak, kikeverni többféléből csak a fodrász tudja a szalonban. De szinte biztos, hogy van ugyanilyen árnyalat, azt a színkódból alapból lehet tudni hogy 4-es színmélységű a festék csak az árnyalatot nem, mert a syoss számozás érthetetlen módon teljesen más mint az általánosan használt számozás...régen fent volt az oldalukon de most nem találtam. De ha bemész ott tuti tudnak ugyanolyat adni, főleg hogy csak egyféle árnyalatból áll
2019. ápr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fognak kikeverni, max ajánlani egy hasonlót. Viszont figyelj arra, hogy ne egy hozzá egyáltalán nem értő eladó ajánlására vedd meg a festéket.
2019. ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!