Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Sárgás, festett...

Segítség! Sárgás, festett szőke hajamra hamvas-arany szőke festéket festettem. Be fog zöldülni?

Figyelt kérdés

Előre félek, mert már megtörtént velem egyszer. Mivel tudnám megelőzni?


Köszönöm előre is.



2018. máj. 17. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Hamvas aranyszőke festék nincs. Vagy hamvas árnyalatú vagy arany árnyalatú, mindkettőben más-más pigmentek vannak. Érdemes pigmentet vagy mixtont belekeverni valami jó minőségűt, pl: alfaparf. És olyan festéket választani, amiben hamvas és/vagy lila pigmentek találhatóak.
2018. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gondolt hogy hamvas és arany is van benne, pl 9.13 színkódú:) Amúgy kérdező ha jó minőségű festékkel fested nem fog bezöldülni. Én mikor bolti dobozossal festettem több márka hamvas színétől is zöldes árnyalata lett aztán váltottam fodrászkellékes festékre és azóta nem tapasztaltam ilyet.
2018. máj. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bolti hajfestésről van szó, egeszen pontosan Garnier Olia, 8.31-es festékéről. Szepen befogta, ugy nezem, hogy nem is nagyon kopik, pedig akkor szokott előjönni a zöld árnyalat, amikor kopik ki. Azért választottam a hamvast, mert nagyon sárgás volt már a hajszínem és tudtommal annak az ellenszere a hamvas hajfesték. :) Viszont utana jutott eszembe, hogy oke, hogy a sárga eltűnt, de majd jön helyette a zöld, mert arra nem figyeltem! :)))


Köszönöm a válaszaitokat!

2018. máj. 17. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!