Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy eltünjön?

Mit csináljak hogy eltünjön?

Figyelt kérdés

A hátamon, pont a gerincem vonalán, van egy nagy "csík" (inkább folt), ami barnás árnyalatú vagy legalábbis sötétebb a bőrömnél.

Ez a világ vékony.

Ez egy bőr-szépséghiba és el szeretném tüntetni, mert majdnem az egész hátamon végig húzódik.

Minden nap testápolóval kenem, de nem lett még halványabb se.

Bőrgyógyászhoz nem fogok menni,de nincs valami házi praktika vagy valami ilyesmi, amivel eltüntethetném?


2019. ápr. 23. 18:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Világ=vonal
2019. ápr. 23. 18:57
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért nemakarsz bőrgyógyászhoz menni?

Többet tudna segíteni neked mint itt bàrki.

Otthoni praktikàkat én hanyagolnàm ilyen esetben.

2019. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Bőrgyógyászhoz nem fogok menni,de nincs valami házi praktika vagy valami ilyesmi, amivel eltüntethetném?"


Kicsi szívem vakon egy ember nagyon rövid panasza alapján nem lehet diagnosztizálni.


Vannak dolgok ami sok minden lehet pl fejfájás, hányás is rengeteg mindennek lehet a tünete.


Ne legyél ostoba... Itt gyakorin már volt olyan eset is, ahol a kommentelők többsége házi praktikákkal látta el a beteget.

Én s egy másik faszi írtuk a dokit...

Nos a tömeg birkákra hallgatott:

2héttel később elhúnyt. (valami hozzátartozó megtalálta bejelentkezését gyakorin s lehordta az ostobákat)


Nos ez egy erős pl volt, de hidd el: Nézesd meg! (magán doki javasoltabb - lehet pénzbe fáj, de ott nem húznak-tolnak s tojnak a fejedre.)


Az én kérdésem is csak annyi:

Miért nem mész?


Ha magadat se tiszteled s becsülöd ennyire...

2019. ápr. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!