Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nem nézek ki 18-nak kikülde...

Ha nem nézek ki 18-nak kiküldenek a szoliból?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és szeretnék eljárni szoláriumba, de az emberek max.16-nak szoktak nézni és azt hallottam oda csak 18 éven felüliek mehetnek.
2019. ápr. 26. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Normális helyeken ilyenkor igazolványt kérnek.
2019. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért, nem hordod magadnál a személyit?
2019. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Magamnál van, csak olyan égő igy bemenni.
2019. ápr. 26. 16:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De miért égő? Örülj neki, hogy nem nézel ki annyinak. Meg egyébként sok helyen nem érdekli a recepciósokat, tőlem annó egyszer sem kérték el, pedig én se nézek ki annyinak. Ha meg elkérik, megmutatod és kész. Senkit nem érdekel. :) Valószínű akkor nem tr leszel se az első se az utolsó.
2019. ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint mikor a párom bemegy dohányboltba(általában kint megvárom, hogy ne fogaljam az amúgy is szűk helyet bent), mindig úgy érzem magam, mint egy kiskorú, aki nem mehet be, pedig 20 vagyok. Szintén nem nézek ki annyinak.

Sokszor engem is bosszant, hogy elkérik, de nem gáz.

2019. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!