Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Amikor egy kiskorú modellt...

Amikor egy kiskorú modellt kiküldenek külföldre munkára, akkor szülei/szülője mehet vele?

Figyelt kérdés
Valaki segítene, hogyan is zajlik ez?:) olvastam a jobb ügynökségek oldalán, hogyha kiküldenek valakit, akkor mennyire vigyáz rá a személyzet stb... De akkor családtag kísérése kilőve? Vagy ha mehet családtag, akkor gondolom az ő szállását egyebeit nem állja az ügynökség, nem?:/

2015. márc. 26. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Vele mehetsz a TE saját költségeden.
2015. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Még írjon, aki tud erről valamit bővebben lécci!
2015. márc. 26. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
A te utazásodat sem állják általában, max ha már szupermodell vagy és százezreket keresel egy munkával... a családod meg nem nekik dolgozik szóval mehetnek veled, de saját maguknak kell mindent fizetni. És ha kiskorú vagy akkor mindenképp kell hogy egy hozzátartozó veled menjen.
2015. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Okés, köszi! De úgy tudom, hogy a jó ügynökségek, mint pl. attractive, vm, avantage állják a teljes utazásod ha kimész.. És az attractive-nál valami olyasmit olvastam, hogy akit kiküldenek kísérőt a modellel együtt, ők úgy vigyáznak rá, mint egy hímestojásra!:)
2015. márc. 27. 09:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én valamennyire hiteles forrás lehetek szerintem, modellkedem, nemrégiben jöttem haza pont egy hosszabb távú külföldi útról. Az első és legfontosabb: bármilyen családtag, kiskutya, macska, papagáj kilőve. Senki. Ilyenkor a kinti ügynökséged fizet mindent (szállás, zsebpénz, takarítónő, sofőr - de ezeket amint keresel, levonják tőled!), ún. modellszállásban/lakásban vagy elszállásolva 4-5 másik lánnyal együtt, és hétköznapokon non-stop casting van, szóval kb. azzal vagy elfoglalva, hogy szép legyél, toppon legyél, egyél-igyál eleget, mindenhová elérj időben (kivéve persze, ha van sofőr, akkor ezzel nincs gond - Istanbultól keletre általában mindenhol van, EU-ban nem jellemző), esélyed se lenne a szálláson unatkozó rokonnal foglalkozni. Arról nem is beszélve, hogy egy ilyen átlag külföldi foglalkoztatás egy kezdő modell esetében is 2-3 hónap. Addig anyukád nem dolgozna vagy hogyan? Meg sem lehetne oldani. Tehát, összefoglalva: a kinti ügynökség fizet mindent (repjegyet is), a végén keményen levonják a magukét, és a nem vihetsz ki senkit. Jót is nevetnének egy ilyenen (az, hogy állítólag Palvin Barbival az első évben utazott az anyukája vagy kije, hát... az ilyen kivétel erősíti a szabályt. Nagyon jónak kell ahhoz lenni, hogy ilyen feltételeket szabhass.).
2015. márc. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit, hogy ilyesmiről, hogy kísérőt küldenek a modell mellé itthonról, ilyenről még sosem hallottam/találkoztam. Nem is érné meg, mert egy átlagos ügynökségnek egy átlagos modell kint léte is simán belekerül egy-másfél millióba. Most egy olyan emberre rákölteni ugyanezt az összeget, hát nagyon nem érné meg, meg ez a világ nagyban az önállóságról, az egyedüllétről is szól. Aki erre nincs felkészülve, és kísérőben gondolkodik (most nem rád értem Kérdező, csak bárkire, aki mondjuk ezt most olvassa), az még ne menjen ki, mert lelkileg belerokkanna, és nem valószínű, hogy képes lenne megoldani bármilyen szituációt helyesen, határozottan egyedül.
2015. márc. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, hogy írtál!!:) Lenne egy pár kérdésem, ami eléggé érdekel, és mivel szakmabeli vagy, írhatnék privátot?
2015. márc. 27. 17:38
 8/8 anonim ***** válasza:
írjál nyugodtan :)
2015. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!