Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntethetném el a...

Hogyan tüntethetném el a szemem alatt lévő fekete "táskákat"?

Figyelt kérdés

Szeretnék kérni tanácsot,hogy hogyan tüntethetném el,vagy alig láthatóvá tenni a szemem alatti fekete foltot,táskát.persze smink(púder,alapozó) nélkül,alszom eleget,amennyit úgy érzem h nekem kell,de van h úgy nézem ki,mint aki 3 napja nem aludt és be van szívva:)

halottam h az is megoldás h igyak több vizet,naponta vagy 5 litert is megiszok,ilyen melegben meg többet is,de nem hat..és nem vagyok cukros se,h ennyit iszok:)


szeretnék tanácsot kérni,hátha valaki tud ajánlani vmit:)

20/F


2010. júl. 5. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne
2010. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

biztos nem vagy cukros? napi 5 liter folyadék elég sok.


lehet, hogy vérszegény vagy (vas-, folsavhiány). menj el vérvizsgálatra.

amúgy elég alkati kérdés, nekem 6 éves korom óta karikás a szemem.

a táska és a fekete folt amúgy más :) a táskát a püffedt szemre mondják, a fekete folt pedig a karika - az inkább pont, hogy ellentéte a táskának, mert gödörre emlékeztet.

nőként korrektort használok - fiúként nem tudom, mit tehetnél :) majd ha szemüveges leszel, biztos jól áll. én sem hordok kontaktlencsét, pont a gödrök miatt. a szemüveg ápol és eltakar.

2010. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem hinném h cukros lennék,annak vannak más mellékhatásai is és azok nem jöttek ki rajtam.régen nemtudom miért,talán szerelmi bánat miatt,nem kajáltam,csak folyton vedeltem a folyadékot,lehet,az maradt bennem.

nem vagyok szemüveges,nincs ami eltakarja:)


szóval?vmi tipp? fekete,lila táska,hamár így pontosabb,csak nehéz ám megkülönböztetni:)

vmi hasznos tanács,esetleg vmi csodaszer?uborka,stb...?

jólenne,mert lassan drogosnak néznek:D

köszi

2010. júl. 5. 21:29
 4/11 anonim ***** válasza:

én megnézetném a vércukrom... az nem szokott engedélyt kérni, hogy jöhet-e. jobb egy gyors vizsgálaton túllenni, patikában is megmérik.


hát, vegyél testszínű korrektort :) de ha nem vagy szemüveges, sminkelt férfinek fogsz kinézni.

a táskákat szokták jegelni. tapasztalatom szerint a fekete karikákat/gödröket az égvilágon semmivel nem lehet eltüntetni, sajnos, csak szemüveggel.

2010. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
hallottam olyat,hogy a jegelés segít neki,de nem tudom,én még nem próbáltam,pedig nekem is karikásak a szemeim folyton:D
2010. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
hát nekem is volt vmilyen szinten sötét folt a szemem alatt és én vettem szemkörnyékápolót és egész jólettt tőle, én garniert vettem
2010. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

majd ha időm úgy lesz,bemegyek,azt megnézetem a cukor szintet,1 csepp vért még adhatok h kiderüljön:)


szóval jegeljem meg uborka?:D vagy esetleg vmi éjszakai-nappali szemkörnyékápoló vagy mifene?

sminkelni nemigazán fogom magam,még homárnak vagy nemtom minek fognak majd nézni:D

2010. júl. 5. 21:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy vashiányra utal a szem alatti sötét karika. Próbálj meg venni egy doboz vitamint. Attól bajod nem lesz. Ha elmúlnak a karikák akkor is jól jársz, ha esetleg mégsem ez a gond, akkor is jól jársz, mert legalább feltöltöd kicsit a vitaminraktárakat.
2010. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Itt van egy egész cikk róla, hátha segít:


[link]

2010. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én vérszegény vagyok és azért van sötét karikám:S

de a korrektor és az alapozó segít. meg ilyenkor nyáron a barnulás. :)

de mivel te fiú vagy ne igazán sminkeld magad ;)

menj el vérvételre.

17L

2010. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!