Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni a pattanás...

Mit lehet tenni a pattanás után maradó piros/barna foltok ellen?

Figyelt kérdés

Sajnos a hátamon sok piros/barna folt maradt a pattanások után.

A bőröm is elég zsíros pattanásos és mitesszeres esetleg, ha valakinek van ezek ellen valami bevált módszere azt megkérném, hogy ossza meg velem/velünk, mert biztos vagyok benne, hogy nem vagyok egyedül ezekkel a bajokkal.



2019. ápr. 27. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg testradírral először leradírozni a bőröd.
2019. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Egészséges étkezés.

Minden ételnek és italnak nem nevezhető vackokat mellőzd az életedből.

Napi minimum 2 liter víz elfogyasztása.

Ne egyél annyi olajos, zsíros ételt, és ha sok húst eszel, azt is mérsékeld.

Hordj pamut ruhákat.

Pattanás kialakulhat még stresszes életmód, hormonprobléma, allergia miatt is.


A megmaradt foltokra próbáld meg a sok gyógynövénytartalmú Svédkeserű cseppet, vagy a Neogranormon kenőcsöt.

2019. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
AHA hámlasztó
2019. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%

Csak tudnám, hogy miért szavazzák le folyton a válaszaimat.


Biztos valami egészségtelen életmódot folytató ragyás elhízott d..sznónak nem tetszik a válaszom.

2019. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiatal, heti 3-szor sportoló, egészséges életmódot élő 19.3-as BMI-vel rendelkező lány vagyok és bár nem pontoztalak le, de nem is értek veled egyet :) mert én mindezek ellenére is pattanásos vagyok, szóval ezzel semmit nem fog elérni. Pláne nem ezzel a Svédkeserű cseppel. Hámlasztással viszont csodákat értem el, ezért ajánlom neki is.
2019. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem én pontoztalak le, de a problémás bőrön némi zöldség nem segít. Elhiheted, egészségesen étkező, rendszeresen sportoló, majdhogynem alultáplált lány vagyok, mégis 12 éves korom óta szenvedek a bőrömmel. Sokaknál ez sajnos genetika.

De hogy válaszoljak is, nekem pattanásokra a Zinerit oldat vált be, háziorvossal tudod felíratni. A hegekre pedig a Contractubex gél

2019. ápr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%

#5 és #6


Mondatértelmezésetek se nektek, se a lepontozónak nem megy.

Kiemelem még egyszer:

"Pattanás kialakulhat még stresszes életmód, hormonprobléma, allergia miatt is."


Elég szégyen egyes emberekre nézve, hogy ennyire szelektíven figyelnek dolgokra! Miért kell leragadni a kommentem elején, miközben van annak vége is? Ja, csak oda már lusták vagytok elérni.

És az emberek legnagyobb részének nem azért pattanásos a bőre, mert hormonproblémás, vagy mert genetikailag örökölhette a hajlamot a pattanásosságra, hanem az életvitele miatt.


[link]

[link]

2019. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Nem mi vagyunk, akinek nem megy az értelmezés. Mindkettőnk válasza arra vonatkozik, hogy "biztos csak valami ragyás dagadt disznónak nem tetszik a válaszom". Nyilván szerepet játszik az étrend és az életmód, de automatikusan azt feltételezni, hogy mindannyian gusztustalan hájkupacok vagyunk, nos, több mint sértő.

De mindegy, olyan emberrel nem állok le vitázni, aki nem képes elismerni a tévedését.

2019. ápr. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez az alap. De ez bizony kevés embernek elegendő.
2019. máj. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!