Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancsbőr megszünetése,...

Narancsbőr megszünetése, avagy a fenék alatti zsírpárna megszüntetése, hogyan? Bármi jöhet.

Figyelt kérdés
Próbáltam intenzíven biciklizni,kondizni,lábra dolgozni de semmi sem sikerült. És megvan a napi 3liter víz. Mit tegyek? BÁRMI JÖHET, csak végre húzhassak fel bikinit. Igazából nemtudom hogy narancsbőr e, de zsírpárnának tűnik, azt sem tudom hogyan alakult ki:S Vagy fenék műtét? :((((
2010. júl. 5. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Montagne Jeunesse (dmben kapható) Sea-Cellulitis Mud
2010. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És mindezt mennyi ideje csinálod? És mennyit mozogsz egy nap? Dohányzol?

Ha semmi más nem segít, akkor jöhet a cellulitmasszázs, ami a végső eszköz, azért írhatsz nekem, mert csinálok ilyent. Műtétről még nem hallottam narancsbőr ellen. :-)

De általában nem lehet a narancsbőrtől elvárni, hogy pikk-pakk eltűnjön, mint ahogy nem is pikk-pakk került oda. Onnan ismered meg, hogy olyan a bőröd, mint a narancshéj, kicsit göröngyös a felszíne, és ha összecsippented az ujjaiddal, akkor ez még fokozódik.

2010. júl. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Az előző válaszadót én biztos megkeresném,ha ilyen a problémám!Szakember!!!Műtétről még én sem hallottam,bár én testkozmetikus is vagyok.
2010. júl. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszokat! cellulitmasszázs-ról még nem hallottam:( Az milyen, és hogy zajlik?:) Mindennap csináltam ezeket amiket,
2010. júl. 7. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:

tegnap 06:49 vagyok.


A cellulitmasszázs mindenképpen kúraszerűen történik, egy alkalom nem hatásos. Egy személyes találkozás előzi meg, amikor megbeszéljük a részleteket, a szükséges életmódot, megnézzük együtt a kérdéses területet, és elvégzünk egy allergiatesztet a felhasználandó olajjal.


Egy kezelés időtartama a kezelendő területtől függ, a leggyakoribb kombináció a comb + fenék, az kb. egy óra. Először egy kis gumi tüskés, süniszerű eszközzel rövid előkészítést végzünk. Utána jön a masszázs, speciális olajjal. A legismertebb a paprikaolaj, de én pl. fahéjasat használok. Közben a nyirokkeringést javító masszázst (ún. intermittálást) is végzünk. A kezelés része a köpölyözés, ami valamennyire fájdalmas is lehet, de igyekszünk óvatosan kezdeni, és a kezelések során általában növekszik a vendég fájdalomtűrése is. Tehát semmiképp nem kínzás, de járhat fájdalommal. Végül a tekercselés jön, amivel a vendég jól betakarva pihen egy ideig, és ezalatt az olaj igen hatékonyan szívódik fel.

2010. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!