Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik, hogy jobban áll a...

Létezik, hogy jobban áll a sötét haj, mint az eredeti szőkés hajam?

Figyelt kérdés
Kislányként először tejfölszőke,majd ilyen aranyszőke végül seszínű szőkésbarna voltam. Úgy 17 évesen kezdtem sötétebbre festeni, majd pár évig fekete voltam. Másodjára világosította ki a fodrász első alkalommal kb egy pár nap után vissza festettem. Most sötétszőke festék szerint nekem ilyen csúnya világos barna, nem tetszik. A barátomnak sem. Hiányzik a sötétbarna, egyébként zöld szemem van, picit szeplős vagyok és fehér a bőröm. Létezik, hogy nem áll jól nekem az ahogy megteremtem? 😂 Hanem jobb, csinibb a sötéttel? 23L

2019. ápr. 29. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Áruld már el Einstein, hogy erre a kérdésre hogyan válaszoljon bárki, aki sosem látott téged? Milyen választ vársz?
2019. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem igen. Nekem is ilyen jellegtelen szőkés-barnás hajam van eredetileg, de mikor vörösre festettem, mindenki el volt ájulva tőle, hogy mennyire jól áll.
2019. ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ocsmányszőke hajam van, 11 éve sötétbarnára festem, 1000x jobb!
2019. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy valakinek jobban áll a festett, mint az eredeti. Sőt, ha belegondolok, az összes ismerősöm, akiknek eredetileg világos, se szőke-se barna, vagy pedig sötétebb, de hamvas hidegebb barna haja volt, jobban áll a vörös vagy a sötétebb barna.
2019. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Siman lehet. Nekem is ilyen a hajam eredeti szine. A borom nagyon vilagos es vilagoskek a szemem is. A fekete haj all a legjobban, de voltam elenkvoros is, azt is szerettem, es a feketevel vegyitett turkizkek meg a magenta is passzolt. Azok a szinek allnak jol, amik jobban kiemelik, hogy vilagos a borom.
2019. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem középbarna hajam van, egyszer kipróbáltam a szőkét, ami borzalmasan állt, nem volt kerete a fejemnek. Szóval valakinek tényleg jobb a sötét, mint a világos.
2019. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Simán létezhet. Akár isten(ek)ben hiszel, akár elfogadod az evolúciót, egyik sem fodrász vagy "hair stylist". Nem is értem, miért kéne a "született színnek" jól állnia? Gondolj bele, a nő, akinek férfias álla van vagy nagy orra, az nem lesz göndör hajú, pedig az lágyíthatná a vonásait.
2019. ápr. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sokszor jobban áll a festett mint az eredeti. Nem értem miért meglepő ez. Van olyan is,mondjuk ritka esetben,hogy a hideg bőrű (árnyalatú) meleg szinű hajjal születik,vagy legalábbis aranyozott-vöröses tincsekkel,amik furcsán állnak az arcához,ismerek ilyet. Ő hideg barnára festi évek óta,és sokkal jobban áll neki.

Nekem foszöld az eredeti hajam (szürkés barnás sötétszőke) és jégszőkére festem évek óa,semmi más nem áll jól.

2019. ápr. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A stílustanácsadók vannak annyira oda ezzel a 4 evszaktípussal és földhöz ragadtak a témával kapcsolatban, hogy mennyire sápaszt, öregít a festett szín. Nekem színtípus szerint aranyszőke meg len szőke kellene legyek
2019. ápr. 30. 11:13
 10/11 anonim ***** válasza:
A festett szín is csak akkor öregít, ha nem a megfelelőt választod. Nem is értem, minek mondanak állítólagos “szakértők” ilyen butaságot.
2019. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!