Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használta valaki kitartóan a...

Használta valaki kitartóan a vákuummasszázs harangot?

Figyelt kérdés
Két gyereket szültem 2 év alatt, a 2 terhesség alatt összesen 44 kilót híztam. Most 6 kilóval kevesebb vagyok, mint a gyerekek születése előtt. Életmódot váltottam és heti ötször sportolok, 2-szer futok és 3-szor végzek súlyzós edzést. Viszont a narancsbőr nem tágít, nem durva, de van. Nyilván a sok év alatt rámrakódott cellulitisztől nem lehet pár hónap alatt megszabadulni, így vásaroltam egy vákuummasszázs harangot és azt használom második napja cellulitisz elleni masszázsolajjal. Van valakinek ezzel valami taoasztalata? Segít? Ha igen mennyi idő alatt?

#narancsbőr #cellulitisz #vákuummasszázs harang
2019. máj. 2. 00:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!