Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » İgaz az, hogy a lézeres...

İgaz az, hogy a lézeres epilláció után is egy idő múlva kijönnek a szőrszálak? Szeretném megcsináltatni, de most azt olvastam, hogy a szervezet újra tudja termelni a szőrtöveket. Nem tudom eldönteni, megéri-e. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát amennyiben még nem vagy felnőtt,van rá esély,hogy újraképződjenek,ezért nem biztos,hogy bevállik.Persze nem kell,hogy minden esetben így legyen,szóvals zerintem nyugottan megpróbálhatod
2010. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyik barátnőm belevágott ebbe. Azt mondta 10x kellett volna mennie kb hogy végleg ne nőjön a szőre, de ő csak 4x ment el. Sokáig nem találkoztunk, majd mikor fél év után összefutottunk megkérdeztem tőle, hogy na mit tapasztalt. Azt mondta, hogy fele nő neki és fele egyáltalán már nem nő és hogy lehet visszamegy arra a maradék 6 kezelésre, hogy egyáltalán ne nőjön.

Szóval neki nem nőtt vissza. Elején pelyhekben visszanőhet, ha csak 1-2 alkalomra mész, de ha jól tudom elég drága egy kezelés, de megéri :)

2010. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit sikerül elkapni abban a fázisban soha többé nem nől újra.A lézer a szőrtüsző mátrixsejtjeit roncsolja,így nem nőhet.Azért kell a több kezelés,hogy ahogy nől úgy tudja csak roncsolni.Valójában megéri.
2010. júl. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, akkor belehúzok a spórolásba, és a télen megpróbálom!
2010. júl. 7. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!