Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek tetszik a fenékig érő...

Nektek tetszik a fenékig érő fekete haj, ha dús és egészséges?

Figyelt kérdés
2019. máj. 6. 17:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
38%
Nekem nem tetszik de én most nagyon rá vagyok kattanva a vállig érő hajhosszra. Most akarom énis levágatni pedig majdnem fenékig ér. De nem néz ki jól, csak képeken. Plusz zavar is és mindíg csak lóg a semmibe.
2019. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%

Igen, nekem nagyon tetszik!

Az én hajam igaz, hogy nem fekete, de még "csak" derékig ér, viszont a célom fenékig, vagy fenék alá növeszteni.

Imádom a hosszát, sosem vágatnám le.

Egyébként sokszor dicsérik, nem egyszer random idegenek, pl boltban pénztáros, buszon a mellettem álló stb.

Amíg rövidebb volt sosem mondtak rá ilyesmit, szóval szerintem az emberek nagy részének igen, tetszik :)

2019. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%
Itt hiába írják, hogy nem szép meg "lóg a semmibe", az életből érkező visszajelzések nem ezt igazolják. Offline nagyon tetszik az embereknek, főleg a férfiaknak. Nekem fenékig ér és nagyon sötétbarna - általában feketén látják, de sötétbarna :D - és mindenki dícséri, ahogy felettem is írta egy válaszoló lány, dícsérik a boltban, megállítanak az utcán stbstb szóval nekem itt a vélemények sehogy nem adják vissza valóságot :) És ugye az a lényeg :D
2019. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
5%

Nekem sem online sem offline nem tetszik. Csak személyesen nem mondja meg senki, hogy "hogynézelmáki". Ha valami forma van bele vágva, az oké, de az ritka. Ezek a lányok ragaszkodnak egy két csoffadt szálhoz is, le nem vágnák a törött részeket.

Derékig érő, gondozott haj szép lehet. Annál hosszabb már nekem ősasszonyos.

Fekete haj meg nem tetszik. Főleg a fehér mosdóknál kap el a hányinger. Ott tekergnek vizesen. Blöööááá.

2019. máj. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha ápolt, akkor gyönyörű tud lenni, de ha el van hanyagolva, akkor szerintem nem
2019. máj. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
95%

"Csak személyesen nem mondja meg senki, hogy "hogynézelmáki"."


Aha, csak nem ugyanaz, hogy nem mondják a szemedbe, hogy nem tetszik és az, hogy megállítanak tök idegenek, bókolnak a hajamnak konkrétan és taperolni, simogatni akarják (amit nem szoktam hagyni) :D

2019. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem, az nagyon ronda, fújj...
2019. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Még ilyen hosszú, egészséges hajat nem láttam semmilyen színben élőben. Olyat rengeteget, ami kb hátközépig/derékig ér, majd hirtelen elvékonyodik, és pont ahogy írta valaki, 3 csoffadt, töredezett tincs ér csak le seggig, de azt nem vágatja le, mert a hosszon görcsöl.
2019. máj. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Akinek alapból egyenes haja van az tud szépen kinézni. De akinek hullámos az általában nem tud vele mit kezdeni és vagy csapzott hatást kelt vagy kivasalja és szöszös, mindenfelé álló haj a végeredmény.
2019. máj. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép a fenékig érő haj, különleges. Én is megfordulok az utcán egy ilyen hajú lány után. Imádom.
2020. okt. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!