Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Van egy fiú aki nagyon tetszik. Egy házba lakunk. A baj csak az hogy én kerekesszékes vagyok ő meg egészséges. általában átnéz rajtam, de ha a liftbe beszállok mindig segít nekem. Mit tegyek hogy megkedveljen? 16/l

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress közös témát, viccelődj vele... A humorral könnyű valakit megnyerni, persze ha az nem erőltetett. Mutasd meg neki, hogy érdekes személyiséged van...
2013. szept. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tibohr ***** válasza:
Beszélgess vele! Csak akkor tud megkedvelni ha ismer! :)
2013. szept. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Add önnmagad , plusz a fentiek amiekt írtak !
2013. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
igazából elég nehéz helyzetben vagy, magamból kiindulva a legtöbb ember nem szívesen kezdene ki mozgássérülttel attól függetlenül hogy szellemileg teljesen ép. ha szerencséd van ő nem úgy gondolkodik mint én... annyit tudsz tenni hogy vársz és keresed a társaságát
2013. szept. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! ha tudnék járni valószinüleg könyebben lépnék, de így nagyon félek a kikosarazástól
2013. szept. 11. 15:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a fiú?

Közös témákat kéne keresni. Nem tudod, hová jár el szórakozni a fiú? Elmehetnétek oda ti is a barátnőiddel.

2013. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát ha nem jönne össze semmi ismerkedj velem. tudom bunkon hangzik de meglátod illetve csik simán dumcsizhatunk. amugy volt már kerekes székes barátnőm :)
2013. szept. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csaby69, itt egy 16 éves lányról van szó. Te hány éves vagy, mert ha 69-ben születtél, akkor 43-44 lehetsz!
2013. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
örülök hogy névből szűrsz le dolgokat 8as válaszoló. biztos nem vagy felszines ember
2013. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!