Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csinálhatnám meg a bálra...

Hogy csinálhatnám meg a bálra a hajamat? Hosszú szőke hajam van, és frufrum! Valami göndörre gondoltam, csillogós hajráffal! De a frufrummal mi legyen?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 17:43
 1/4 anonim válasza:

[link]

itt nézelődhetsz egy kicsit, és próbálgathatod is a frizurákat

2008. nov. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem fodrásszal csináltasd. Tekerjétek nagyméretű csavarókra, és nyomás a búra alá :) A frufrud természetesen maradjon ki :)

A hajráf helyett csillogó csatokat vegyél, és ha kiszedtétek a csavarókat, akkor meglátod, hogy a csatokat csak oldalra tűzve díszítésnek rakjátok bele, vagy a frufudat is oldalra csipeszelitek.

Arra figyeljetek oda, hogy a választék előnyös legyen. Ha középen választjátok el (és ez jól is áll neked), akkor szép klasszikus frizurád lesz- szőke hajjal szerintem angyalka arc :)


Vagy, ott van még a klassziku Charlie angyalai hajviselet. Ez annyi, hogy szárításkor (vagy hajsütő vassal) kifelé szárítjátok a tincsek végét. A frufrudat is szárítástok kifelé ha a formája megengedi. Ha nem, akkor hagyjátok természetes állapotában!

Biztos szép leszel :)

2008. nov. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) remélem is:)
2008. nov. 13. 16:34
 4/4 A kérdező kommentje:
na azt hittem anya csinálja a hajamat,de bejelentett a fodrászhoz titokban:)
2008. nov. 14. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!