Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A vaddisznó sörtéjű kefe...

A vaddisznó sörtéjű kefe tényleg jobb a hajnak? Sok helyes olvastam, hogy ez a legjobb.

Figyelt kérdés
[link]

2019. máj. 9. 10:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Helyen**
2019. máj. 9. 10:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon könnyen gubancolódik a hajam és eddig csak ez a vaddisznósörtés hajkefe vált be. Egyáltalán nem tépi a hajam és könnyen, gyorsan megy a fésülködés. Csak ajánlani tudom.
2019. máj. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a hosszú hajamhoz nem vált be, de a párom rövid hajához egyenesen tökéletes😊
2019. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen hajhoz.

Vékonyszálú, töve zsíros-hossza száraz, hosszú hajam van, egyáltalán nem jött be, rettenetesen száll tőle, a töve meg kétszer olyan gyorsan zsírosodik. De az igaz, hogy nagyon fényes volt tőle a hajam hossza.

Nekem a Tangle Teezer kompakt változata vált be, semmire nem cserélném le.

2019. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem ért. Sok de vékony szálú hajam van. Egy élet vele kifésülni az egészet, mert csak a tetejét simogatja, nem megy a sörték közé a haj. Az enyém egy fokkal sűrűbb.
2019. máj. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
vastagszálú, dús hajam van, nekem bevált.
2019. máj. 10. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!