Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbáltátok már a veet-et...

Próbáltátok már a veet-et krém formában? Hatásos?

Figyelt kérdés
meg vegyem?az a spray-t ráfújom rajat hagyom spatulával(amit kapok hozzá)lehúzom.érdemes?Intim szőrtelenítésre használnám mert a lábam a kozmetikus intézi hónaljam meg epilálom.És a nektek nem vált be mit ajánoltok az intim szőrtelenítésre mert az rpilátor nagyon fáj és a borotvától meg kipattog és nem jó ha standra meek.
2010. júl. 6. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én próbáltam és nem vált be egyáltalán. Nem is szedte le mindenhonnan + kipirosodott tőle a bőröm. Ráadásul, amikor kezdett visszanőni a szőr, ugyanúgy kipattogtam tőle és viszketett.
2010. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 1 évig, de örülök, hogy már nem használom. Macerás volt, hosszó, és rövid hatású. Nem ajánlom!!

14/L

2010. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nemjó.fujj. azzal kezdtem. hosszú. és még ki is marta a bőröm. nemajánlom
2010. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem nem szedte le a szőrt csak itt ott :(
2010. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pont ma próbáltam ki... Hát nem 5 percig tartott, ahogy rá volt írva. Ráadásul nagyon kevésnek tűnt benne a cucc, már csak a fele sincs meg a tubusnak. Nekem se szedte ki mindenhol. Piros is lettem tőle. Borotvával szebben meg tudtam volna csinálni... :( Szerintem pénzkidobás.
2010. júl. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!