Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hany éves kortól nem ciki az...

Hany éves kortól nem ciki az ősz haj?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szerencsés, tini korom óta őszülök. Azóta festem is.

Viszont egyre kevésbé bírja a hajam és a fejbőröm is.

Olyan jó lenne kihagyni ezt az egész kínlódást a festéssel! De még csak 37 vagyok.

Hány évesen lehet felvállalni az ősz hajat úgy, hogy nem szól le mindenki?



2019. máj. 16. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ugyan már, a korodbeli férfiak 40%-a meg már rég kopasz, na ahhoz képest...
2019. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

40% meg ősz, több a fehér hajszála, mint nekem, mégse szólja le senki.

De nőként mindenki azt várja el, hogy körömszakadásig akarjak 20 évesnek látszani.

2019. máj. 16. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz az ősz haj. Tudni kell viselni.

A Trónok harca meg egyéb fantasyk miatt egy ideje amúgy is a huszonévesek közt is menő volt az ősz/szürke haj.

2019. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Soha nem ciki, rohadt jól tud kinézni fitalabb férfin is.

[link]

2019. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy vettem észre most nagyon divatos nőknél is meghagyni az ősz hajat, főleg külföldön hódit ez. Én is ezen gondolkodom ha megőszülök, és "szépen" őszülök akkor hagyom úgy. De arra készülj fel, hogy sokan próbálnak majd rábeszélni a festetésre. Esetleg próbálkozhatsz visszameliroztatni, az kevésbé viseli meg a hajat és a fejbőrt. De szerintem egyáltalán nem ciki, fazontól függ. Csináltass valami jó vagány, vagy nőies frizut:

[link]

2019. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vállald be. Mostanában divatos, fiatal lányok közül is sokan festették szürkére, ezüstre a hajukat.

Ha szépen őszülsz még jól is néz ki.

2019. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!