Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Általában a sörélesztőből mennyit kell naponta beszedni, hogy hatásos legyen?

Dr M Prémium sörélesztőt vettem a dm üzletében, és adagolásnak 3x4 tablettát ír, azaz 12 db-ot naponta. Ez nekem egy kicsit soknak tűnik. Tényleg ennyit kell szedni belőle? Nektek mik a tapasztalataitok? Mennyit szoktatok bevenni, és mennyi idő után kezdett el hatni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: sörélesztő, haj, hajápolás, bio, tabletta

máj. 20. 15:32  Privát üzenet  

A válaszok
Valóban olyan sokat kellene.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 20. 15:37 Privát üzenet

Ugyan ezt szedem, esténként 3 db-ot.

2-3 héten belül már látszik a változás.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 20. 16:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És a 3 darab az teljesen elég is volt? Csak mert nekem nagyon nehezen nő, illetve vékony szálú töredezett is a hajam, és nem tudom hogy ez mennyire befolyásolja.

# 3/3Időpont máj. 20. 16:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szőrtelenítéssel van problémám. Nagyon erős a szőröm, mert borotválom naponta. Viszont a labamon ezert szoktam epilatorral kiszedni, ami sokkal jobb, de folyton alánő és...
Van valamilyen HATÁSOS módszer, ami másnál már bevált? Szeretném megnöveszteni a hajam, viszont naponta mosom, mert iszonyú hamar zsírosodik.
Bármit használok büdös az izzadságom (naponta 2szer zuhanyzom) ruhát váltok, mosakszom. Mit próbáljak ki ami tényleg hatásos lehet?
Drasztikusan gyorsan zsírosodó hajjal (naponta mosom) fordulhatok bőrgyógyászhoz? Tud rá valamit ajánlani? Vagy találok hosszú távra hatásos hajszeszt vagy sampon rá a patikában?
Nagyon száraz a térdemen és a könyökömöm a bőr. Naponta kenem testápolóval, de nem használ. Mit használjak, ami hatásos?
A Dr. Hair hajcsepp tényleg hatásos? Ha igen mennyi idő után látszik? Úgy is lehet használni, ha normál mennyiségű haj hullik ki naponta? (hajdúsításra szeretném használni)

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!