Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 38 évesen (aktívabban) elkezde...

38 évesen (aktívabban) elkezdeni őszülni nőként. Az korai?

Figyelt kérdés

2019. máj. 25. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mihez képest? Teljesen egyedi, mikor kezdesz őszülni. Nem abnormális, ha erre vagy kíváncsi.
2019. máj. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat aki már huszonéves korában tiszta ősz volt. Ismerek olyat, akinek 50 éves korában is 1-2 őszhajszála volt csak. Nincs olyan, hogy korai, vagy késői. Mindenkinél más.
2019. máj. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem az. Az emberek többsége 28-32 között elkezd őszülni, hogy ki milyen gyorsan teszi az változó. Te úgy tűnik azok közé tartozol, aki nem szerencsés és hamarabb lép a nagy fokú őszülés fázisába.
2019. máj. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy iskoaltársam 15 évesen kezdett öszülni, érettségire tiszta fehér volt a haja, pontosabban lett volna, ha nem festi.

Anyósom 80 évesen halt meg maximum 2-3 ösz hajszállal a fején.


Az öszülés genetikailag meghatározott dolog, ezen változtatni nem lehet.


Te eléggé a középmezönyben vagy, ez az átlagos körül mozog.


Ha zavar, akkor fessed be.

2019. máj. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hehe, dehogy, szerintem inkabb kesoi :D
2019. máj. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen átlagos. Anyum, nagymamám ekkor kezdtek.


Anyósom 70 elmúlt, épphogy van pár ősz hajszála, egyébként teljesen fekete a haja.

2019. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Genetika. Valószínűleg anyukád is ekörül kezdhetett el. Bár szerintem ez teljesen reális kor.

Nekem is van 3 ismerősöm, akik 20 évesen már elkezdtek őszülni, persze festetik.

2019. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Persze festik"



Én kíváncsi vagyok milyen lesz, ha nagyobb részt ősz leszek, ezért nem akarom addig befesteni. Mert úgy gondolom, ha egyszer elkezdem, aztán már nem fogom egyszer csak a festett hajat lenőni, hogy majd úgy legyen tök ősz.... Szerintem az már nem menne. Kezdetben kell kipróbálni, nem???



Még azért biztos odébb van, hogy majdnem teljesen lássam magam őszen. De mégis, nem lenne nagyon gáz negyven pár évesen őszülősen?

2019. máj. 28. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!