Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 26 évesen nevetéskor 3 redő...

26 évesen nevetéskor 3 redő látszik a szemem alatt, ha nem nevetek akkor kettő, ez ebben a korban normális vagy korai ráncosodásnak nevezhető?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam ezek a ráncok 30 fele kéne hogy kezdődjenek:( lehet azért, mert nekem keskeny az arcom? Egy kerek arcban több a zsír és a kollagén, mint egy vékony arcban?
2018. dec. 9. 23:14
 1/8 anonim válasza:
40%
Ha sokat éltél, -ha érted-, akkor természetes.
2018. dec. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen, hogy X évesen kéne. Ez egyedi.

A páromnak szerintem öregen millió redője lesz, ilyen típus, hogy sok fejlődik ott :) Nem tudom, 26 évesen mi volt, de sokkal redőzöttebb ott, mint én, aki idősebb vagyok. Ez ilyen, nem gond :D. Vannak nálam 30-40 évvel idősebb, jóval simább arcúak is, igaz, ők kövérebbek...

A hájasabb arc kevésbé redős, igen, erre jönnek rá az egyedi dolgok s bizonyára az is, hogy mennyit ráncolod az arcod. Én sokat szoktam és fogytam is, de legalább karakteres arcom lesz hamar, szép sose voltam, azt nem vesztem el.

2018. dec. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bulizós típus. Kb évente kétszer járok el. Napi 7-8 órát alszom. Nem cigizek és nem iszom ( oké hetente 1 pohár vörösbor lecsúszik), fittnes életmódot élek. Oké, hát szoliba eljárok kb 3 hetente, tehát átlagosan havi 1. Az is csak a gyengébb, bio változat. Használok arckrémet is és ráadásul elég drágát, nem a drogériásat. Sajnos nevetős vagyok, szerintem a fő gond ez lehet :(
2018. dec. 9. 23:26
 4/8 anonim válasza:
40%
Inkább az, hogy sokat izéltél.
2018. dec. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az UV sugárzás öregíti a bőrt rettenetesen. Múltkor volt egy tv-műsor, ahol egy buszvezetőnő arcát vizsgálták meg - ugye az ő arcuk egyik oldala mindig több napsütést kap, mint a másik. Nagyon durva különbség volt, nagyításban a napos oldal csupa tánc volt, pedig 40-nél nem tűnt többnek a nő.

Na azóta csak olyan arckrémet használok, aminek van napvédő faktorai.

2018. dec. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*ránc, faktora
2018. dec. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23 vagyok, nem dohányzom, nem iszok, nem szolizok és nyáron se fekszek ki a napra hogy lesüljek, mégis vannak jól kivehető mimikai ráncaim 🤷‍♀️
2019. jan. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet genetika, hogy pl valaki nem husis, de olyan alkat, olyanok a génjei, hogy az arca nem öregszik (ismerek ilyet; nagyon jó alakja van; 40 fölött már tuti van -nemtom, mennyivel-de nem ráncos); de meg még annyit szeretnék neked mondani, hogy pl hát 1, elég vitamint vigyél be a szervezetedbe; nézd meg a bőrnek milyenek kellenek kiemelten; meg még egy, hogy volt egy család, és ők pl sok vizet ittak, és akkor attól kb úgy nézett ki az 50 éves anyuka mint a 25 éves lánya; vagy már nem emlékszem pontosan. De annyit igyál, amennyit érzed, hogy a szervezeted igényel; meg amúgy még vannak a nevetőráncok is esetleg; vagy pl ezt nemtom, h ogy pl ltátam egy képet egy srácról, aki lefogyott, és utána úgy lógott a bőre, mert hirtelen fogyott le nagyon sokat; olyankor meg pl gondolom tud gyűrődni, hogyha pl egy bőr meg van ereszkedve, pl akár esetleg hason vagy nemtom.
2019. jún. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!