Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meg lehetne így otthon csináln...

Meg lehetne így otthon csinálni a hajam? F

Figyelt kérdés
Nincs bonyolult hajam, oldalt és hátul 6 mm szokott lenni, fent pedig 1.5-2 cm. Fodrászhoz nem mindíg tudok elmenni, és nem is nagyon szeretek, ezért kb. másfél havonta szoktam menni, ez idő alatt ugye megnő a hajam, és nem néz ki olyan előnyösen, ezért szeretném ezt a rövid hajat tartani. Otthon ezt mennyire lenne bonyolult megcsinálni? Nyilván nem magamnak gondoltam, hanem valaki megcsinálja nekem. Vagy inkább menjek fodrászhoz? Tudnátok tanácsot adni hogyan kell megcsinálni?

2019. máj. 27. 21:03
 1/2 anonim válasza:
Veszel egy elektromos hajvagot. És azon be lehet állítani, hogy hány milimeter legyen. Megkered anyukád vagy apukád vagy bárkit és ennyi.
2019. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, egy jó hajvágóval oldalt könnyen méretre lehet vágni, fent ha rövid, akkor az se lehet nehéz.
2019. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!