Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges az hogy ettől is...

Lehetséges az hogy ettől is pattanásos vagyok?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy az is pattanást okoz ha nyilvános wcben vagyok és nem érek az arcomhoz semmivel de a levegőben lévő baktériumok rátelepednek?

2019. máj. 28. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy minimàlisan közre jàtszhat, de szerintem alapvetően nem okoz egy nyilvànos WC pattanást.

Sok màs is közre jàtszhat.

Helytelen étkezés,zsíros ételek fogyasztàsa, kevés folyadék bevitel, helytelen életmód, hormonzavar, gyulladás a szervezetben(pl:rossz fog),rossz arcápolási rutin,munkahelyi àrtalom(pl:akik konyhàn dolgoznak egész nap a forró gőzben).

Ezek azok a tényezők és más , amik aknét/pattanàst okoznak.

2019. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ennyi erővel utcára se menj inkább:D nem fogsz pattanásos lenni attol hogy 2 percig használsz egy nyilvános wct
2019. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!