Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyanta miért töri el a szálakat?

Gyanta miért töri el a szálakat?

Figyelt kérdés

Most meleggyantával jártam így, ki sem szedi, sokadszorra sem, meg nem látod a "hagymát" a végén. Meg nagyon hamar vissza is nő, egy hét és borostás...


Higegyantával ilyen nem volt... Azzal kihozott mindent elsőre, meg sima volt utána.


A lábszáram csak a gyantát bírja, borotvától kipattog, epilátortól meg nagyon durván szőrbenövéses lesz, tavaly egész nyáron ocsmán, volt a lábam, egy évbe telt, hogy rendebejött, régebben is így jártam...


2019. máj. 28. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
radírozd a bőröd gyakran hátha attól nem nől be de amugy nekem is hiába gyantázom csak pár nappal bírja tovább mintha borotválnám gondolom a szőr növekedésének gyorsaságától is függ
2019. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hiába radírozom, neg hidratáltam, meg minden, epilátortól borzalmas...


Hideggyantától nem járt így, lehet csak sz.r minőségű a gyanta, amit vettem...


Eddig se bírta sokáig, de 2 hétig azért igen...

2019. máj. 28. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:

A meleggyantával te csinálod, vagy kozmetikus? Ha te, akkor érdemes elmenni szakemberhez, mert sokkal jobb az eredmény. (Nem vagyok kozmetikus!)

Másrészt azt nem értem, ha hideggyantával jó volt az eredmény, akkor miért nem azt használod?

2019. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Magamnak, de tudom hogy kell... Gondoltam rá, amúgy hogy elmegy3k.


Ez volt itthon, olyan meg nem...

2019. máj. 28. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg fura hogy a hideg gyantával nem tapasztaltàk ilyet.

Szerintem is menyj el egy kozmetikushoz. Ha utàna is ezt a problémat tapasztalod akkor tudni fogod hogy nem te rontassz el vlmit.

2019. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!