Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 19 eves lany vagyok es eszmele...

19 eves lany vagyok es eszmeletlenul hullik a hajam lent leirom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csomokban hullik a hajam, ami nem lenne akkora gond, de vissza sem no semmi a helyen. Milyen orvoshoz forduljak? Kerjek haziorvostol teljes verkep beutalot? Nem hiszem hogy goc semmim nem faj, bar a pattanasaim elojottek lehet hogy gyulladas, de hogy jonnek ra hogy hol? Nem stressz, nem lelkieredetu, nem hormongond stb

2019. máj. 30. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, elsősorban szükséges teljes vérkép.
2019. máj. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A haziorvosom egy b*nko stb, es szerintem csak leoltana hogy huzom az idejet biztos nem hullik a hajam max stresszelek, egy eve mutottek a felkarom beletettek egy humerus hosszu lemezt es 10 csavart, odaertunk szegedre 4:30ra a rendelobe, 5ig rendelt, elvoltak sorvadva az izmaim nem mozogtak ujjaim stb es elkuldott hogy majd jovohet szerdan menjek vissza, majd raer.. o mostmar megy haza
2019. máj. 30. 01:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban ilyen a háziorvosod, írj levelet a kamarának. Utána keress egy magándokit
2019. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha csomókban hullik a haj, az nem játék!

Én is jártam ebben a cipőben, minden laikus a szokásos hülyeségekkel hitegetett, hogy “biztos stresszelek”. Akkor egy éven keresztül nagyjából az egész szervezetemen végig ment egy gyulladás, és fogalmunk sem volt, hogy ezt mi okozza.

Aztán csináltattunk vérképet, és kiderült, így kórosan alacsony volt a vasam. Hála Istennek, pár hónap múlva rendbe is jött, és már nem hullott a hajam.

2019. máj. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
+ Hozzáteszem, mindez úgy történt meg, hogy előtte is napi szinten szedtem egy bizonyos márkájú vasat vitaminokkal együtt. 😳
2019. máj. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem mentem el addig ameddig nem írt ki teljes vérkép- vizelet vizsgálatra! Köszi a kommenteket, várom az eredményt, remelem nem pajzsmirigy :/
2019. máj. 30. 14:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Szabad háziorvos választás van. Mehetsz másikhoz. Szólsz, hogy ezentúl hozzá járnál. Többit ő intézi.
2019. máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!