Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A videóklippben hússal tenisze...

A videóklippben hússal teniszeznek, egy arc darabokra hullik, srácok kocsit mosnak, minden fekete-fehér és van benne két öreg nő. Melyik zene lehet ez?

Figyelt kérdés

Talán valami olyasmi, hogy The old lady must die....de hiába google, hiába youtube....sehol semmi. Próbáltam úgy is, hogy strange video clip, meg hasonlók.

A jónak és a rossznak a harcáról szól talán, mert az öreg nőből is van egy fekete ruhás, meg egy fehér ruhás. Meg a teniszező duci lányokból is. És az emberek száján valami fekete jön ki hang helyett és úszik a levegőben. Örülnék, ha valaki emlékezne rá. Maximum pár éves lehet....


2012. jan. 9. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű zene, miféle stílus? (Elég elborult egyébként, de ha a haverok pont ilyen stílusú akármiket hallgatnak, lehet, tudok segíteni.)
2012. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom...talán pop. Játszották zenecsatornán is. A tv-ben láttam a videóklippet. (bár nem vennék rá mérget, lehet, hogy a neten olvastam róla...)
2012. jan. 13. 10:55
 3/3 djnu válasza:

annyira furdatl a felyemben h muszály volt rákeresnem, és meg is találtam :)

http://www.youtube.com/watch?v=xX5WNiWqh8k


PAG -THE LADY IS DEAD

2013. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!