Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Profi az ilyen hajvágás?

Profi az ilyen hajvágás?

Figyelt kérdés
Új fodrászt kellett keressek, és az új fodrász nagy meglepetésemre a félhosszú hajam végét hajvágó géppel nyírta.. vagy borotválta, nem is tudom hogy hívják ezeket, én csak férfiak rövid hajánál láttam ezt használni, az én hajamat még csak ollóval vágták, vagy max. régen pengével. Azt mondta, hogy ezzel tudja a legjobban összehozni a hajvégeket. Ez normális, vagy csak én vagyok lemaradva?
2019. máj. 30. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahàny fodrász, annyi technika.

Ő ezzel a módszerrel tudja a legjobban vàgni a hajat. Más meg ollóval.

Nem jelenti azt hogy profibb ez a módszer. Neki ez vàlt be!

2019. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A végeredmény tetszik? Akkor mi a gond?
2019. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából tényleg sokkal biztosabb az ilyen módszerrel hogy egyenes lesz a vége mint az ollónál. Mert hát ollóval miközben összecsukja a fodrász az ollót elcsúszhat minimálisan a tincs és nem olyan az eredmény. Ezért is én jobban szeretném ha így vágnák le a hajam, de sajnos felém meg minden fodrász ollóval csinálja.
2019. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán. Én is fodrász vagyok, szoktam így.

Egyhosszt így a legjobb vágni, főleg ha még vastag is a hajad, mert az ollóban elcsúszhat a haj.

2019. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én fodrászom is így csinálja, így magabiztosabban tud vágni.
2019. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hajvágóval igazít a végén
2019. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!