Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használta valaki már az...

Használta valaki már az Eucerin dermocapillaire revitalizáló samponját? Mi a véleményetek róla? Hajhullás ellen és hajdúsítás céljából szeretném kipróbálni.

Figyelt kérdés
2019. jún. 1. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom javasolni, hogy kremmanian nézd meg, hogy használták-e már és van-e róla vélemény.
2019. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én ezt használtam és bevált, nem tudom melyik a hajdúsító:

[link]


Amúgy szerintem jók a termékek, de csodát ne várj. Hajhullás ellen használhat, de dúsabb nem lesz tőle a hajad, az adott, max. annak tűnhet, meg ha kevesebbet hullik. Szerintem valami vitamint is kellene szedned, meg ha durva akkor vérkép stb. Most nekem is jobban hullik, de alig látszik, sőt, kerül abból, alapból nagyon sok hajam van, csak korpás... És ez tényleg használt.

2019. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!