Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudok ezen RÖVID időn...

Hogy tudok ezen RÖVID időn belül változtatni? Kérem segítségeteket. (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Tegnap voltam strandon..és itt az állanál a nyakam tövénél kiporosodott..mivel van ott sajnos pár pattanás.

Minden nap 2-szer kenem bőrradírral és 2-szer kamillás hintőporral.

A strand előtt is piros volt..de szerintem most a strand rátett egy lapáttal.(Lehet hogy ha nem megyek strandra is kipirosodik.) De mivel a héten fogok menni 1-2 helyre és nem szeretném, hogy nagyon látszódjon. Hogyan tudok ezen változtatni napokon belül, és mivel??

16/F


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2010. júl. 7. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

bőrradírt csak hetente 1-2 szer szabad használni! ne használd ilyen gyakran!


Amúgy meg ha rendes pattanás,akkor nyomd ki és fertőtlenítsd le, akkor hamarabb elmúlik.

2010. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sztem ott elev azért piros a bőröd mert naponta 2x bőrradírozod!!Az nagyon sokT Bőrradírozni 2-3 naponta lehet.Valószínüleg azért piros ott mert kivan dörzsölve és száradva a bőr.Sztem hagyad abba a bőrradírozsát és kend be éjszakára testápolóval(baba,nive mind1).

a pattanásokra nem tudok mit mondani. de sztem állj le a bőrradírral ésinkább csak arclemosó tejjel mosd meg ott.Ha nagyon piros egy kis jéggel simogasd át,hogy enyhüljön.

Amúgy sztem a klóros víz még jobban kicsípte ezért lett piros.

remélem segítettem. 15/L

2010. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen.:)

Segítettetek.:)

De a bőrradírra az van írva, hogy naponta 2szer használjam.:S

Amúgy igen..a klóros víz az most ártott neki.:/

De köszönöm szépen a gyors válaszokat.

2010. júl. 7. 22:23
 4/5 anonim ***** válasza:
na nem tuünik el alapozo és korektor
2010. júl. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az jó lesz...:S

16 éves fiú, sminkelje magát?? :S

2010. júl. 8. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!