Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek van Braun Silk Épil 9...

Akinek van Braun Silk Épil 9 epilátora, ti is utáljátok és begyullad tőle a lábad?

Figyelt kérdés

Sokkal jobban szőrbenövéses lesz, nem tudom miért. A régivel nem volt ilyen gond.


Meg nem is alapos.


A töltőt meg külön utálom, mert kb. semmire sem elég egy töltés, de akkor várni kell. A víz alatti részeeg felesleges, úgy csak eltépi. Oké, nagyobb a feje, az jó


1 éve vettem elég olcsón, de csak pár alkalommal használtam. A pláne, hogy szőrösen kaptam (szőrszálak estek ki belőle, vastag fekete), mert szerintem már valaki ezt visszaküldte nekik.


2019. jún. 4. 13:10
 1/5 A kérdező kommentje:

És én tényleg akartam szeretni, meg vettem hozzá csomó mindent, hátha jobb lesz.


Ja és amúgy csak szigetelőszalaggal működik, mert mimdig lecsúszik a kupakja és úgy nem működik.

2019. jún. 4. 13:24
 2/5 anonim ***** válasza:

Én már régebben vettem. Nem utálom, sokkal kíméletesebb, mint a régi, nem lesz annyi benövés sem. Nekem bőven elég egy töltés, sőt, akár többször is tudom használni. Vízben még nem próbáltam. Ami nekem nem jött be, van hozzá egy fej, ami elvileg masszíroz, de ha az rajta van, akkor nem szedi ki a szőrszálakat rendesen. Vannak olyan típusok, amikről ez nem vehető le, olyat nem vennék tuti.

Most vettem egy másik fajtát, Philips, kerámiacsipeszes, nem fém, mint a régebbiek, ez még jobb, még kevésbé fáj, és még kevésbé nő be a szőr.

2019. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem küldted vissza? Már az is elég indok, hogy szőrös volt, az meg pláne, hogy szigetelőszalaggal működik csak.
2019. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem vették vussza, mert "higiéniai termék". Mondjuk az előttem levőnél ez nem okozott gondott nekik...


Kaptam egy utalványt, amit náluk vásárolhattam volna le, de nem kértem belőle...

2019. jún. 4. 14:22
 5/5 anonim ***** válasza:
nem jó forgófej, irány a szerviz.
2019. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!