Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet kevésbé fájdalmasan...

Hogy lehet kevésbé fájdalmasan használni egy epilátort?

Figyelt kérdés
Nekem nincs vele semmi gondom, megszoktam. Viszont 14 éves lányomat zavarja, hogy szőrös a lába ezért próbáltuk a szőrtelenítést ilyen módon. Elég alacsony a fájdalomküszöbe, nagyon szenved amikor használja, inkább választaná a borotvát, de az meg én nem akarom. Mit lehetne tenni, hogy ne legyen annyira érzékeny a lábszára? Fürdés után esetleg jobb lenne? Kenjük be a bőrét valamivel? Nem szeretném, hogy borotválja, jobb lenne epilátorral megoldani ezt a dolgot.

2019. jún. 5. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

próbáltátok már a vizes epilátort? Zuhany alatt felpuhítva előzetesen a bőrt egyáltalán nem fájdalmas.

Ha száraz az epilátor akkor is előzetesen egy fürdő és krémezés sokat segít.

2019. jún. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Mi a baj a borotvával? Nem lesz tőle erősebb a szőre, ez csak tévhit.

Lehet, hogy a (cukor)gyantát jobban bírná, mert öt perc alatt kész, az epilálás tovább tart.

2019. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagy döntse el szegény lány, hogy mit szeretne...
2019. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!