Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak a napozáshoz...

Mit használjak a napozáshoz hogy szép barna bőröm legyen?

Figyelt kérdés
Hallottam a karotin tablettáról, valakinek van róla véleménye? Vagy valami más termék esetleg?

2019. jún. 11. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
a napot
2019. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vannak barnulást elősegítő naptejek. Én dm sundance márkát használom nagyon szép színem van már most, pedig fehér bőröm van. Szerintem minden márkának van ilyene a sima naptej mellett.
2019. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

En tapasztalatbol mondom hogy hasznalj vizet! Tolts tele valamit vizzel es napozas kozben spricceld le magad vagy locsold le a tested

napozz, es ha felszaradt ismetelj

ha van medencetek akkor egyszerubb

2019. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én most elkezdtem a Dr. Chen Béta-karotin tablettáját E-vitamint és cinket is tartalmaz.

Pluszba egy ilyet csináltam: egy hagymát olajon megdinszteltem és beletettem a karikákra vágott sárgarépát és azt enyhén puhára főztem és megettem.

Naptej pedig a Nivea 50 faktoros gyereknaptej.


Egyél minél több karotintartalmú ételt.


A bőröd milyenségétől is függ, hogy mennyit tudsz lebarnulni.

Én fehérbőrű vagyok és soha nem leszek csokibarna, de legalább lesz egy alapszínem.


Írtam, hogy most kezdtem el a tablettát szedni. 6-ot bevettem, tegnap voltam strandon és ugye megcsináltam ezt a sárgarépás köretet is. Így nem égtem le, pedig a bőrömet meg szokta kapni a nap.

2019. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

unokatesóm kisgyerekkorában a sok kubutól (répalé) besárgult, szóval óvatosan a karotinnal! :D


és hát napozni kell. figyeld az UV jelentéseket, és kell a napkrém! a leégést el kell kerülni! Napozás után bármilyen hidratálókrém jöhet. (aloe verásak ngyon jók, de azt meg nem mondom, hogy van-e barnítást elősegítő kence-fice, és h műxik-e)


Fontos, hogy "alulról" barnulj. mindennapi teendők miatt a vállad-orrod-homlokod-kezed felső része amúgyis lebarnul, ezeket nem kell kitenned napsütésnek napozáskor.

Azt szokták mondani, hogy mindig a feneked legen a nap felé.

Így egyenletesen barnulhatsz, szebb lesz.

Tehát barnuljon a hasad-tokád-szemgödröd-hónaljad


szóval nekünk van vízparti nyaralónk, minden hétvégét ott töltök, úgyhogy nekem a természetes barnulás jött be mindig.


Víz a tükröződés miatt duplasugárzást adhat (a víz az UV nagyrészét visszaveri). Strandon gyorsabb, de veszélyesebb is tehát. Ezt mindenképp számold bele!


Ha leégsz, kukába dobhatod a szép barnaságot... :D

2019. jún. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!