Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajból világos szőke...

Barna hajból világos szőke hajat mennyire nehéz csinálni? Mennyi idő alatt lesz tényleg szép szőke? Káros? És mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

2019. máj. 31. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérlek ne csináld, bár tudom saját döntésed, de meg fogod bánni. Lehet első pár alkalommal nem lesz gondod vele, de egy idő után azt fogod tapasztalni, hogy teljesen meggyengül a hajad, eltörik a vége és borzasztó sokat fogsz vele szenvedni, amíg helyrehozod, ami majd csak úgy lehetséges, hogy sokat kell belőle vágatnod. Hidd el nekem, én átmentem ezen. Akkor tanultam meg, hogy el kell fogadnunk magunkat olyannak, amilyenek vagyunk, a hajszínt,bőrszínt és minden más külső adottságunkat is. Lehet bénán és közhelyesen hangzik, de akkor is így van. Tanuld meg értékelni a hajszínedben is azt, amit kaptál a természettől,más azt irigyli, amilyen színű neked van.
2019. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!