Koreai arcápolás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azt hallottam nagyon jók ezek a termékek, megfizethetőek és sok bennük a hatóanyag. Ebayrol is lehet rendelni megbízható eladótól, de azt már. Rég óta nem használom így AliExpressrol gondoltam. Onnan is lehet?

2019. jún. 13. 06:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már évek óta koreai kozmetikumokat használok, ebayről, általában ugyanazoktól a jól bevált eladóktól. Sajnos aliexpressen én még nem igazán találkoztam velük, ott egyszer rendeltem valami maszkot amire egyből kemény allergiás tünetem is lett... Ha koreai kozmetikum akkor ebay, de keresgélhetsz alin is aztán egyszer majd hátha...

2019. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom

Hát akkor inkább beregisztralok újból ebayre, ha te is azt mondod, hogy inkább onnan érdemes. Van egy YouTubeber lány aki ajánlott eladót, de Meg köszönöm ha te is elkuldod annak a nevét akitol rendeled.:)

2019. júl. 15. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebayről érdemes őket rendelni: nezd meg előtte az adott termék értékelését, hányan vettek stb., ill. Krémmánián valószínűleg fent lesz az INCI. Vannak minimál INCIs termékek pl. Innisfree én inkább ezeket ajánlom. Nagyon gyakori, hogy teleteszik rengeteg mindennel, így előfordulhat hogy írritációt vált ki. Mindennapos használatra én nem ajánlom a nagyon hosszú összetevőlistásokat sem. A hatóanyaggal való igaz, hogy nem spórolnak, vannak szép összetevősek, de sokszor túl tolják ezt. Ár-érték arányban jók szoktak lenni.
2019. júl. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ebayen is vannak hamisítványok és egyre nehezebb kiszűrni, hallottam remisztő történeteket, ezért én csakis magyar oldalakról rendelek amik az európai követelményeknek megfelelnek (magyar cimke is van rajtuk) ellenőrzöttek. Az új kedvencem az allskin.hu ahol az árak is korrektek és nem elszálltak mint notinon
2020. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!