Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vízbázisú naptej arcra?

Vízbázisú naptej arcra?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben, és tényleg csak az elmúlt egy hétben állati nagyon lettek a pórusaim a homlokomon. Azt olvastam valahol, hogy a zsíros bőr állhat mögötte (csak azt nem értem miért most lettek csak nagyok), és emiatt olyan hidratáló, illetve naptejet keresek, ami nem ront a helyzeten..

2019. ápr. 19. 15:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Remélem érthető:D:)
2019. ápr. 19. 15:46
 2/4 anonim válasza:
Szia sikerült vízbázisú naptejet találnod ? nekem is kellene de még nem találtam mindenben van vmi olaj..
2019. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zeelke válasza:

A La Roche-Posay Anthelios 50+ termálvízzel készül. Lehet, hogy van benne olaj is, azt nem tudom. Kifejezetten arcra való. Az állaga kicsit híg, nagyon szépen el lehet kenni, gyorsan felszívódik és nem hagy foltot, nem ragad utána a bőr.

Tavaly tavasszal találtam, azóta az óvodás kislányom arcára csak ezt kenem (nyáron).

Elég drága, de egy szezon alatt nem fogy el egy egész flakon (50 ml).


A magam részéről (45 éves vagyok) évek óta Nivea Q10 nappali arckrémet használok. Az is nagyon könnyen felszívódik, és jó az illata. Ebből SPF15-öst és SPF30-ast használtam eddig.


Esetleg te is találtál már olyat, ami bevált?

2019. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is nagyon érzékeny az arcbőröm, pattanásaim is vannak, ezért nagyon nem mindegy mivel gondoskodom a napvédelemről. A Dr.Kelennek a SunSave F50+ Arcra napkrémet próbáltam ki (nem is ismerek másik, kifejezetten arcra kifejlesztett naptejet). Nálam nagyon bevált, tökéletes védelmet nyújtott és a pórusaimat sem tömítette el. Maximálisan elégedett vagyok vele! 😊
2019. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!