Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami nagyon olcsó parfüm...

Valami nagyon olcsó parfüm üzletet kéne találnom Bp-en. Köszi?

Figyelt kérdés
Tudtok ilyet?
2010. júl. 8. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem próbálj meg inkább egy olyan parfümöt, ami kicsit drágább, de legalább sokáig érezheted az illatot. rendelj netről, ingyenes házhozszállítás stb... ráadásul több ezret spórolhatsz. olcsót azért ne vegyél, mert én egy üzletben próbáltam egy 500ft-sat, vattacukor illata volt. negyed óra múlva, vmi hányingerkeltű bűz marad utána...

bocs az offért.

amúgy ha ennek ellenére olcsót akarsz, akár rossmannban is találhatsz pár száz forintért. a spray-knél keresd.

2010. júl. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Óóó bocs akkor mi félreértettük egymást.

Én úgy gondoltam, hogy olyan bolt ahol jó parfümök vannak, de olcsóbban mint már üzletekben.

2010. júl. 11. 01:52
 3/6 anonim ***** válasza:
ázsia center:)
2010. júl. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok.

én az enyémet netről rendelem, márkás, és 5000.el olcsóbb mint a boltban. ingyenes házhozszállítás az ország egész területén: www.parfumexpress.hu

2010. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kinéztem egy parfümöt. A boltodban 6500Ft.

Most találtam egy boltot, ott csak 4200 FT. Ugyan az, ugyan akkora!!!!

2010. júl. 11. 13:50
 6/6 anonim ***** válasza:
hát igazából én egy parfümöt használok, azt olcsóbban be tudom szerezni erről a honlapról, szóval elégedett vagyok.
2010. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!