Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fajta/színű festékkel...

Milyen fajta/színű festékkel fessem be a hajam?

Figyelt kérdés

eredetileg ilyen színű volt a hajam alja(hátul): [link]

aztán be lett festve rendes lila hajfestékkel, mikor kikopott ki lett szőkítve az alja és befestettük pirosra(kimosható), pár mosás után már ilyen rózsaszínes-ciklámenes lett: [link]

ez nagyon nem tetszett ezért mindig mostam, hogy kikopjon, de nem sok sikerrel. ezután ki lett szőkítve mert gondoltam inkább legyen szőke mint rózsaszín, ezért most így néz ki: [link]

Szóval a kérdés az lenne, hogy szerintetek milyen fajta, milyen színű hajfestékkel fessem be a hajam alját, hogy újra hasonló legyen mint az eredeti? :D


2010. júl. 8. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
az első képen full barna vagy mindenhol nem?Én annak nézem..nem tudom h befogná-e a barna, de sztem próbáld ki a reload oxi-t, visszakapod az eredeti hajszíned
2010. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a lényeg h ott még barna volt...
2010. júl. 8. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
húú nagyon szép volt az ereedeti hajszined kár volt sztem ennyit festegetned.. :((( egyébként én fodrászt ajánlok,mivel nem mindenhol egyforma szinű a hajad és ha magadnak fested akkor szerintem foltos maradsz mig a fodrász megcsinálná ugy h mindenhol egyforma szinű lennél..és vidd ela legeslő képet .. :)
2010. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sztem meg befestem én neked majd ha elmegyünk su-ra és veszünk valami normális barna festéket. sis :** üdv K :DDD
2010. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!