Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit lehet tenni ha folyamatos...

Mit lehet tenni ha folyamatos kudarcokkal szembesülünk az élet több területén is?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem jönnek össze a munkahelyi próbálkozásaim.Küldöm az önéletrajzokat,elmegyek interjúra,próba munkán is voltam,utána azt mondják most nem kell több munkás vagy majd értesítenek.Nem értem mi a gond nem vetem meg a munkát .Nagyon nehéz így mert most egy vasam sincs.Rengeteget imadkozom is erre a szándékra,személyes kapcsolatom ban Istennel és mégis minden mintha visszafelé működne.Már nagyon belefáradtam a sok kudracba,próbálkozásba.Ertelmét se látom. Ráadásul pár hete veszítettem el közeli hozzátartozót is.

2019. máj. 29. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Isten nyugtassa a hozzátartozódat!


Ez egy próba, egy hitbéli próba, kedves Kérdező. Próbára van téve a kreativitásod is (hogyan találj magadnak egy jó állást? Mit csináljak máshogy, ha folyamatos kudarcokba ütközöm?) Rugalmassági próba is egyben (elköltözzek vhova, ahol több esélyem van?). És kitartásé.

2019. máj. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próba,de már régóta tart...és nagyon rossz,hogy csak sikertelenség van ezen a területen. Költözés annyira nem fordult meg a fejemben,de ha nem lesz más kénytelen leszek külföldre menni,de előbb arra is megkell,hogy legyen a rávaló.
2019. máj. 30. 07:57
 3/3 anonim ***** válasza:

06:52-es vagyok


Hasznosabb tanácsot több részlet ismeretében tudnék kiötleni. Figyelek rád.

2019. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!