Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez tênyleg olyan jo lenne...

Ez tênyleg olyan jo lenne mint amilyennek irjāk? Fájdalommentes depilátor termék

Figyelt kérdés

[link]


Tényleg olyan jo lehet mint ami a képeken, videoban van? Vagy kamu? Tapasztalata van esetleg valakinek?

Ha működik meddig tarthat a hatása? Mikor látszik ujra a szőr?


2019. jún. 21. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem nem gond, hogy úgy írok nem próbáltam még. Elolvastam a leírást, engem is érdekelt. Azt írja, hogy ez egy depilátor. A borotvát és a szőrtelenítő krémeket sorolják ide. Ugye ezek azok az eszközök, amik fájdalommentesen eltávolítják a szőrt, mert a gyökere benne marad. Ebből kiindulva, ha le is szedi a szőrt, akkor tartóssága teljesen megegyezik a borotváéval. Innentől fogva szerintem nem éri meg megvenni, egy eldobható borotva is ezt tudja.Az epilátorok távolítják el a szőrt 2-3 hétre, mert az gyökerestől tépi a szőrt, így több idő míg kinő. Persze annak meg az a hátránya, hogy fáj. Ha a hosszantartó hatás a cél, akkor jobb venni egy epilátort. Már lehet venni 5000Ft körül.
2019. jún. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előttem lévő komment elő írja, olyan, mint ha borotválatnád, tehát egyből elkezd vissza nőni.

Gyakorlatilag egy finom csiszoló papírral működik, lecsiszolod a bőr felső rétegét és ezzel együtt a szőröket is. Tehát pont úgy működik, mint egy körömreszelő, csak ez még a bőrödet is bántja.

Biztosan nem próbálnám ki.

2019. jún. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első kommentelőt kijavítanàm, mert nem igaz amit ír!

A depilàció a szőrtelenítés, szőrszàlak eltàvolítását jelenti. Szóval az összeségében a szőrtelenítés össze foglaló neve!


Amúgy meg ez hülyeség. Lecsiszolja a szőrszálat. Olyan mitha borotvàlnád. Ugyan úgy vissza nő a szőr 3 nap múlva.

Mivel nem szedi ki a szőrhagymát, csak a szàrát elcsiszolja.

Olcsóbban se jön ki, hiszen arról nem beszélnek az okdalon hogy a csiszoló része kb 4 alkalomra elég és utána kuka.

2019. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen, hogy kijavítottál.Valóban azt jelenti amit te írtál, tudományos szempontból. De a köznyelvben azt értik alatta, hogy csak a felszínen látható szőrt távolítja el. Innen az epilátor (téves) megnevezése. Mivel, hogy ezen logika mentén azt is depilátornak kéne nevezni. A különbség érzékeltetése miatt fejeztem ki magam így.


[link]


Nem ez az egyetlen szó, ami eredetileg mást jelent, mint ahogy a köznyelvben használjuk, mégis mindenki tudja mit takar. Pl. a szamóca és az eper megnevezése.

2019. jún. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!