Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a vörös és lila...

Szerintetek a vörös és lila haj jól mutat együtt?

Figyelt kérdés
Vörös a hajam és lilára szeretném befesteni a végét,vagyis ombréra szeretném megcsinálni. Felül lenne vörös a haj végem pedig lila,szerintetek együtt jól mutat ez a kettő szin?. Természetesen kimoshatós hajszinezővel csinálom.
2019. jún. 24. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. De ha mutatsz képet, akkor lehet hogy változik a véleményem. De ahogy elképzelem, úgy nagyon nem jó a kettő együtt.
2019. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez a két szín nagyon nem passzol egymáshoz, - szerintem. Én sose szerettem őket együtt.
2019. jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy konkrétan milyen árnyalat. Ahogy elképzelem, nekem se nyeri el a tetszésem. De persze ez nem jelenti azt, hogy nem lehet szépen megvalósítani. Meg én fordítva jobban eltudnám képzelni. Azaz felül a lila, alul a vörös.

Nincs esetleg valami képed? Hogy láthassuk, hogy milyen árnyalatban gondolkodsz egyáltalán. :)

2019. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Árnyalatfüggő a történet, akár működhet is. [link]

Az ombrét amúgy nagyon könnyű elcseszni házilag :D én is megpróbálkoztam vele pár éve, szörnyű lett.

2019. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4: ez inkább ciklámen, mint vörös.
2019. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Piros és a lila összekeverve ilyen magenta színű lesz. Pirosra érdemesebb lenne kéket kenni.
2019. jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

én ilyesmire gondoltam [link]

csak annyiban különbözne az enyém hogy nekem alul lenne a lila és hogy nekem picit sötétebb a vörös,nem ennyire pirosas. és csináltam már magamnak ombre hajat,tökéletes lett. Csak akkor annyiban volt másabb hogy az alap haj színemre (barna) csináltam a lila ombrét. Vagy inkább hadjam az egészet?!

2019. jún. 24. 22:47
 8/10 A kérdező kommentje:
Esetleg valami tippetek nincs h sötét vörös hajra milyen ombrét csinálhatnék akkor? Jön a nyár és kipróbálnék más színeket is. Persze csak kimoshatós hajszínezővel.
2019. jún. 24. 22:49
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó! Azt hittem, hogy olyan tégla vöröshöz, narancsoshoz lenne. De pirossal jó.
2019. jún. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Laylah ***** válasza:

Szerintem a vörös-szőke is jól tud kinézni :)


[link]

2019. júl. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!