Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 éves fiú vagyok, vörös...

15 éves fiú vagyok, vörös hajú és szeplős. El fog valaha múlni a szeplőm, kinövöm majd, vagy örökké ezzel kell majd együtt élnem? El lehet valahogy tüntetni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 15. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mulik el, maximum halvanyul. Eltuntetni nem lehet, ha keveset mesz a napra, nem jon annyira elo. Tudom mit beszelek, szinten voros, szinten szeplos, 40+ eves.
2017. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Békélj meg vele. Hidd el, lesz olyan lány, akinek pont a szeplőid lesznek vonzóak.
2017. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj a szeplők miatt. Néhány lánynak nagyon bejön szintúgy mint a vörös haj. Mellesleg szerintem is tök helyes.:)
2017. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elmúlni nem fog soha. Az orrom nekem is szeplős, de télen szinte egyáltalán nem látszik, ahol jön a nyár és sokat süt a nap, akkor jönnek elő
2017. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En mindig is szepnek es kulonlegesnek tartottam a szeplos embereket ne csinalj veluk semmit
2017. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bèkèlj meg velük. Szerintem nem olyan vészesek a szeplők. Régebben engem is idegesített de már hozzászoktam,hogy szeplős vagyok.
2017. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :) Próbálok megbékélni velük, de épp elég hogy nagyon fehér és érzékeny bőrű vagyok, vagy hogy vörös hajú vagyok, ezek mellé még szeplősnek is lenni nem egyszerű az én koromban. Folyton zrikálnak vele. Felnőttként lehet hogy megváltozik majd a véleményem, de most nagy átoknak érzem a vörös hajamat, meg a szeplőimet.
2017. máj. 15. 23:38
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem különleges vagy. Nagyon ritkaság ahogy kinézel és szerintem egyáltalán nem negatív dolog, sőt nekem még be is jön. :) Ne keseregj rajta hogy vörös vagy és szeplős, hanem legyél büszke arra hogy ezzel kitűnsz a tömegből és nem vagy olyan mint a nagy átlag. És mégegyszer mondom ez nem csúnya egyáltalán!! 16/L
2017. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!