Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemezgetek a Garnier Hair...

Szemezgetek a Garnier Hair Foodjaival. Ha megvetted már valamelyiket, megírod, melyiket, és milyennek találtad?

Figyelt kérdés
Eddig a netes vélemenyek alapján az aloe verás, meg a makadámia diós amelyik fele hajlok.
2019. jún. 27. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Gojit vettem mert azt dícsérték. Jó az illata de ennyi. Próbáltam mind a 3 módszert ahogy lehet használni, de egyik se jött be. Nem lett puhább, fényesebb se semmilyen. Sőt ha nem mostam ki még ragadt is.
2019. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A banánost és a papayást próbáltam. Az előbbi jó volt, de a papayás kicsit zsírosította a hajam. Amúgy semmi különöset nem tudnak, olyan, mint bármelyik drogériás balzsam. Tetszik viszont, hogy akciós áron (olyan 1400 Ft körül) megéri, mert nagy mennyiség. És ki tudod szedni az összeset belőle, nem úgy, mint a flakonokból.
2019. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a zöldet vettem, nekem sokkal könnyebb lett a hajam, sokkal egészségesebb hatása lett. Csak ajánlani tudom!
2019. jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A zöld akkor az az aloe verás lesz. :) Lám, most is az van dícsérve, a papayás banános, gojis meg le van húzva.
2019. jún. 27. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:
A papayás nekem is zsírosította a hajam és semmivel nem tudott többet, mint a 400Ft-os Baleás balzsam. Sőt, a Baleás jobban bejött.
2019. jún. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Banánosat próbáltam, nekem hosszú száraz göndör hajam van. Az én hajam puhább lett tőle, az illatát sokáig érezni, de nagyjából ennyi. Nem fogom újra venni.
2019. jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kókuszos garnier hajpakolás jött be inkább, de használtam már a banánosat meg papayasat is, azok is jók szerintem, de ember válogatja kinek mi a jó
2019. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!