Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Garnier Hair Foodok mind...

A Garnier Hair Foodok mind egy új, Ultimate Blend változatban jöttek ki. Így mindben az eredeti mellé meg egy összetevőt tettek, pl. kókusz, shea. Valaki próbálta, hogy jobb vagy rosszabb mint az korábbi Hair Food kiadás?

Figyelt kérdés
2019. jún. 28. 09:55
 1/1 anonim válasza:
Nem próbáltam az előzőt, viszont annyit elszeretnék mondani, hogy nekem semmi extra nincs az újban. Próbáltam más márkától hasonló terméket, nem emelkedik ki közülük. Csak akkor mondanám a jelenlegit javulásnak, ha az előző szinte semmit sem segített a hajon. Teljesen "átlagos". Persze, ez az én hajamnál történt így, valakinek lehet teljesen máshogy hat, lehet neked többszörösen jobb lenne az előzőnél. Mivel mindenkinek más a haja, nehéz objektív véleményt mondani.
2019. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!