Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A túl hosszú haj taszító lehet?

A túl hosszú haj taszító lehet?

Figyelt kérdés

Szóval tegyük fel, hogy van egy lány, akiről az első, ami eszedbe jut, hogy "Jesszus, de hosszú a haja!". Van egy hosszúság, ami után ez már taszító tud lenni? (Elsősorban fiúktól kérdezem) Csak mert az animékben az számít jó csajnak, akinek földig érő haja van. 😂😂

Ez mennyire reális? Persze nem földig érő, de mondjuk combközépig, vagy térdig ér?



2019. jún. 30. 18:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nőkènt írom: szerintem a formátlan, elvékonyodott fenék alatti haj már nem szép. Főleg roma lànyok/nők jutnak eszembe az ilyen hosszú hajról.
2019. júl. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ritka adottság, ha valakinek egészségesen meg tud nőni olyan hosszúra, azaz ápolt, nincs elvékonyodva, nem kelt igénytelen hatást. De azért láttam már olyan térdig érő hajat, tényleg gyönyörű volt, sűrű, vöröses szőke, és nagyon jól állt a viselőjének. Egyébként meg nagyon tetszik nekem a megszokottól eltérő hajhosszúság, legyen az nagyon hosszú vagy nagyon rövid 🙂
2019. júl. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Derékig érő haj max. Annál tovább egy két törött szál szokott érni, elég ősasszonyos...
2019. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Fiú vagyok, és szerintem fenékig érő haj az, ami még jól néz ki. Persze csak ha ápolt :)
2019. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
88%

Mindig extra hosszú hajú lányokról álmodoztam...

Számomra nincs olyan,hogy túl hosszú!Minél hosszabb,annál inkább csodálom!

2019. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nagyon tetszik az ilyen extra hosszú haj, csak legyen ápolt és rendezett. Van egy ismerősöm neki a bokájáig ér és nincs elvékonyodva a vége. Szép egyenesre van vágva az alja. Mindig megcsodálják mikor az utcán meglátják és megkérdezik tőle hogy valódi-e.
2019. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bármilyen haj szép tud lenni, ha az igényes és ápolt.

Nagyon sok fenékig érő hajú lánynak szálkás, töredezett a haja, mert nem hajlandóak rendszeresen vágni 1-2 centimétert...

2019. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt fenékig érő hajam, csúnyának nem tartotta ugyan senki a környezetemben, viszont mikor levágattam kb mellig érőre, egyöntetűen dicsérték, hogy ez sokkal jobban áll:) plusz én nagyon alacsony vagyok és az ilyen hatalmas haj elvileg optikailag összenyom. Engem egyébként a legjobban a súlya zavart.
2019. szept. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!