Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megváltozhatott az összetevője...

Megváltozhatott az összetevője a palette hajfesték nek? Hosszú évek óta ezt használom, allergiás lehetek valamelyik összetevőjére? Mindegyik palette hajfesték keratinos, csökkentett ammónia tartalmú? Vagy más lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Első hajfestésem a Wellatonnal volt,elvékonyodott a hajam tőle.Utána kB 10 évvel ezelőtt a csökkentett ammónia tartalmú, keratinos palette hajfestékre váltottam.100 Skandináv szőke, nagyon világos lett,ezért más színre váltottam. De sajnos ezeket sorban kivonták a forgalomból, volt G8 Vanilka, B9 Meleg platina szőke,H9 Világos mézszőke,295 Tiszta pasztell szőke. Ezek jók voltak. De sorban eltüntek, sehol nem lehetett vásárolni.Utána kipróbáltam más szint, ettől sajnos égett a fejbőröm,alig vártam, hogy lemossam de sebes lett a fejbőröm és elégette a hajam végeit.3 hónap múlva a BW 12vel próbálkoztam, de ugyanazt az irritációt okozta,de ezzel csúnyább is lett a hajam végei, mert hátul a hajat nagyon rövidre égette.Szőkés barna lett de a barna szín eltünt belőle,így világos szőke lett.Azért választottam a keratinos csökkentett ammónia tartalmú palette hajfestéket,mert soha semmi gondd nem volt vele. Nem károsította a hajam,nem vékonyította el, szépen befogta, tartós volt. Mit tegyek, hogy továbbra is tudjam festeni,károsodások nélkül!

#A hajfesték elégette a hajam #ha újra festem.
2019. jún. 23. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Allergiás bármikor, bármire lehetsz. Amire korábban nem is.


2. Ez inkább csak a hozzáértés nélküli szőkítés hatása. Hagyd a fenébe vagy bízd profira, mielőtt megkopasztod magad vagy komolyabb bajod lesz. Le fogod égetni az egészet.

2019. jún. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!