Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy barnitsam a napon eredmén...

Hogy barnitsam a napon eredményesen a vadlim elől és hátul?

Figyelt kérdés

Elég fehér bőrű vagyok, és nem szoktam nagyon napozni, de ha mégis, a gondom az, hogy gyönyörűen lebarnulok mindenhol kivéve a sípcsontomnal és a vadlimon. Az mindig hófehér marad. Nem akarok drága napozó krémeket venni, mert annyira nem lételemem a napozás és úgysem használnám el őket, de van valami házi módszer, amivel ezt a részt is könnyen le tudom barnitani? Köszi előre is, ha valaki hasznos tippet ad! (mielőtt bárki jönne vele, nem a déli napsütésben napozok, délután 5 körül szoktam kimenni)

Amúgy van még olyan kremem egy kevés amit szolariumban adnak és arcra kell lenne, hogy gyorsabban barnuljon. Az jó lehet?


2019. júl. 3. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy van vegyél fel rövid nacit :)
2019. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Abban szoktam enni nyáron, de nyár végére a lábaim ugyanolyan fehérek, mint nyár elején 😊.
2019. júl. 3. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért, de velem is ugyanez van :/
2019. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alapos bőrradírozás, aztán napra menni.

Ha ez nem jön be: tudom ajánlani az önbarnítókat (a Dove-os egész jó). Egyébként az emberek lába általában lassabban, kevésbé barnul.

2019. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont Dove-os önbarnítós testapolom van. Őszintén szólva egy kalap sz*r. Büdös, nem szívódik be, sárgásra fogja a bőrt és hamar lekopik. Nekem nem jött be, persze másnak lehet még jó. És köszi a tippet.
2019. júl. 4. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!