Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ingyen hőillesztéses hajhossza...

Ingyen hőillesztéses hajhosszabbítás Pesten. Szerintetek jó ötlet elmenni? (Részletek lent! )

Figyelt kérdés

"Még nem raktam fel hajat hőillesztéssel, azért keresek modellt, hogy gyakorolni tudjak. Eddig már többen is jelentkeztek, de még senkivel sem jutottam el odáig, hogy meg is csináljam neki.

Tehát még nem csináltam (egy pár próba tincsen kívül) , úgyhogy kérlek ezt vedd figyelembe.

Itthon képeztem magam, megnéztem egy csomó videot, és voltam egy tanfolyamon, ahol az elméleti részét elmondták."


Ezt írta nekem e-mailbe egy csaj, szerintetek elmenjek? Ellehet rontani egyáltalán a hőillesztéses hajhosszabbítást??


2010. júl. 9. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
elvileg mindent ellehet rontani, de próbáld meg, ha nemjó max leszedeted 1 fodrásszal.
2010. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te lennél az alany? Semmi OKJ-s képzettsége sincs...ez olyan, mintha megnéznék egy csomó videót youtubeon hogy kell sminkelni,másnak meg már munkába állnék...áhh.Szerintem ne bízd megbízhatatlan kezekre a hajad.Ha mindenképp szeretnél magadnak póthajat,akkor keresd meg a legolcsóbbat,de ne hagyd,hogy rajtad kísérletezzenek!

Nekem fenékig érő hajam van,3 éve én vágom és kezelem,nem engedem senkinek,hogy hozzányúljon.A hajamat csak én kezelhetem :)

Szerintem ne menj el ehhez a lányhoz.

2010. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2010. júl. 11. 16:16
 4/4 anonim ***** válasza:

több tízezred ha van hajrá, ő ingyen megcsinálja

legfeljebb utána kiszedi neked ha elcseszte

én már így ingyen megúsztam több vágást, festést, és műkörmöt

eddig nem volt negatív tapasztalat szerencsére :D

2010. júl. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!