Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Írnátok nekem olyan termékeket...

Írnátok nekem olyan termékeket, ami hatásos volt nálatok a hajdúsításban, fényesítsben, egyéb hajerősítésben?

Figyelt kérdés
Hoszzú, lelapult, töredezett fénytelen a hajam. A hajvasaló tette ezt meg a gyakori hajmosás.. de mostmár egyiket sem csinálom.
2010. júl. 10. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
granier fructis ami könnyen zsírosodó hajra van.
2010. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kim88 ***** válasza:

Szia!

Zöld teás hajhab és hajlakk. Finom illatú, nem drága és hatásos. (fodrászkellékesnél szerezd be) Üdv

2010. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Loreal-tol az ELSEVE sampon, balzsam, pakolás használ..A pirosat használom már vagy 14 éve..Ettől csillog a hajam, védi a szinét, és dussá teszi.

Hajhabot is teszek rá, a phanten pro-v -t, ez is dusitja.A hajcsavarokkal is dusithatod, hogy mekkora hullámokat akarsz a csavaró nagyságátol függ..Én ha csak egyszerüen duat akarok, akkor hatalmas csavarokra csavarom, igy nem leszek bodros, csak egyhén hullámos :)

2010. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.. jöhetnek még.. kipróbálom őket :)
2010. júl. 25. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!