Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek megfogná a hajam...

Szerintetek megfogná a hajam világoskék kimosható festék? Világosbarna hajam van.

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a dm kimosható festékjeiről? Használt már valaki, ha igen milyen lett az eredmény, és milyen színű hajra használtátok? Mennyi idő után ment ki?

2019. júl. 6. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor használ ha szőke a hajad hozzá.
2019. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Max sötétkékre. Anno szőke hajra szépen befogta, de minden mást is. Ágynemű, ruha stb.
2019. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én l'oreal colorista washout-ot használok, azon belül a denim (kék/sötétkék) színt. Az eredeti hajsznem a közép és sötétbarna között van valahol. Nekem ebből a kékből zöldes szín lett, de egyes fényekben azért kékes színe van. Ezt a típusú festéket nem ajánlom, mert mindenféle nedvességre jön belőle a szín, az ágyamat és néha a hátamat is befesti. Ennek ellenére kb 3 hétig bírta az első festés, úgy, hogy csak a tubus felét használtam fel, és az utolsó egy hétben már alig volt látható a hajamban a szín, de cserébe az utolsó napokban is nagyon szép, metálos fénye volt. A világoskék szín szerintem nem fogná meg a hajad, de egy sötétebb árnyalat simán, bár szerintem kék színt igazi hajfesték nélkül ne nagyon várj, mostanában ugyanis nagyon utána néztem a dolgoknak, és barna hajból hajszínező igazi, szép kék hajat nem igazén tud varázsolni...
2019. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!