Önbarnító krémek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni. Normál színű a bőröm. Ilyenkor nyáron a felső testrészem nagyon szépen lebarnul, viszont a lábam nem. Voltam szoliban is töbször, napoztam is, viszont a lábam a felső testemhez képest hófehér. Nézegettem ezeket az önbarnító krémeket, igazából a Dove, illetve a Nivea érdekelne. Ki melyiket használja, melyikkel van jobban megelégedve. Illetve ugye én sose használtam ilyet, és nem igazán tudom meddig marad meg a szín a bőrbe, lehete vele strandolni, esetleg ha izzad a test szinezi-e a ruhanemüt? Előre is köszönöm a válaszokat!😊

2019. júl. 7. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Én a Dr. Kelen-est használom, lehet kapni Rossmannban, DM-ben. Nem próbáltam se a Dove, se a Nivea önbarnítóját, így azokról sajnos nem tudok nyilatkozni. Én anno 2 éve szoliztam és a Dr. Kelen szolikrémekkel is elégedett voltam, ahogy az önbarnítójával is.

Én úgy alkalmazom, hogy este, fürdés után kenem be magam, mert 3-5 óráig nem szabad utána fürdeni. Így nyáron a melegben ezért nem szeretem mondjuk reggel bekenni, mert nem akarom, hogy az izzadság hatására esetleg lekopjon. A pizsamámat egy minimálisan színezi be, de pont ezért használok olyat önbarnítózás után, amit nem sajnálok 😊 (anno anyumtól kaptam és vagy 3 számmal nagyobb rám 😅). Utána másnap reggel már nem fogja össze a ruháim, izzadás hatására sem. 😊

2019. júl. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Ja és elfelejtettem, hogy nekem egyenletesen kopott mindig, így nem is észrevehető, ergo nem vagyok egyik nap barna, másik nap fehér. 😄 Kb 3-4-5 napig marad meg, függ attól is, hogy mennyire izzadok, mennyit vagyok vízben. Télen azért volt, hogy 5 nap után is látszott a hatása.
2019. júl. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Dove-t próbáltam. Megfogja a ruhát, iszonyatosan büdös, inkább narancsos és nem barna, és nagyon nehéz úgy használni, hogy tényleg szép egyenletes legyen. De a többiről is ugyanezt hallottam, amik ugyanezen az elven működnek.
2019. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Én egy harmadik félét használok (cost efficient) ,és a ruhát nem nagyon keni össze. viszont ha felkened, pár órán át nem kellene ruhát venni, meg pláne nem izzadni. Amire nekem kell, arra bevált. Csak sajnos nem érem el a hátamat, és nincs aki bekenne :(


Hatástartam: Pár nap. Nekem nem foltosan kopik. De a felkenésnél figyelni kell (főleg, ha vékonyan kened) az egyenletességre.


30F

2019. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Én Dove önbarnítót használok, alaposan radírozni kell, mielőtt felkened. Luffa szivacsot használok fürdéshez, majd bekenem magam az önbarnítóval, jó alaposan, mindenhol elkenve, bemasszírozva. Egy héten 2x használom, így van színem. (Jó, nem az a csoki barna, de legalább nem vagyok hófehér.) Arra vigyázz, hogy ne öltözz fel egyből utána, hanem várj legalább 15 percet. Én este használom és reggel zuhanyzok, így nem zavar a szaga. (Amúgy szerintem nem borzasztó, picit szoli szagod lesz, de nek durva)
2019. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*de nem durva.
2019. júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
A Dove nagyon büdös, és répa színű lesz tőle az ember, meg min 3-4 alkalom kellene, hogy làtszódjon, de addigra már foltos is, meg nagyon sárga. Most Nivea-t használok, nagyon jó az illata és szép a színe! Nem sárga, kellemes barna. Nagyon hatékony is, egy alkalom már elég és szèpen befogja a bőrt.
2019. júl. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
Jaa és szépen is kopik, egyenletesen. 3-4 napig simán kitart.
2019. júl. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Ez bőr függő, hogy ki lesz sárga vagy barna tőle. (Én pl nem, de több barátnőm sem. Viszont mások lehet, hogy igen, ezért is kikell kísérletezni, hogy kinek mi válik be.) Amúgy krémmánián rengeteg önbarnítóról van fenn vélemény, olvasgass és utána válassz! :)
2019. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy elképzelésem sincs, miért lett szinte az összes válaszoló lepontozva és ki által, mikor mi a tapasztalatainkat írtuk le, szóval bárki is pontozgat le, szerintem tanuljon meg szöveget értelmezni, mielőtt random lepontozna mindenkit, aki leírja a tapasztalatait... 😄😄😄
2019. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!