Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajból hogy lehetne...

Fekete hajból hogy lehetne kék színű?

Figyelt kérdés
Akár sötétkék is jó lenne, valaki valamilyen terméket tud ajánlani ehhez? Ami sötét hajhoz is jó?

2019. júl. 8. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Láttam L'Orealos kékes fekete hajfestéket.

De ha rákensz kéket akkor szerintem az is kékessé teszi.

Kenhetsz rá szőkét ami kicsit kiszívja, vannak direkt olyan szőke hajfestékek amik szívnak kicsit. És utána a kék szín.

2019. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fodrász de ehhez már tényleg. Én is sokszor csináltam otthon magamnak de ez már bonyolultabb eset.
2019. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez tényleg fodrász kell és bizony a sötétebb kékhez is le kell szívatni. Fodrászkellékesnél és neten utánanézhetsz festékeknek, de drogériás festékektől ne várj érdemi eredményt!

Tapasztalatból beszélek. Én simán sötétszürkés, antracitos hajat akartam. Így vágtam tönkre hajam, az otthoni kísérletezgetésekkel.

2019. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Úgy hogy leszőkíted legalább középszőkére de inkább világosabbra. Évek óta sötétkék a hajam, felül meg fekete. Amikor már sokat nőtt, én is így "tolom feljebb" rajta a kék részt. Barna hajat már semmilyen kék színező nem fog be szépen.
2019. júl. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat^^
2019. júl. 10. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!